Oferta / cennik

Nazwa zobowiązuje,

zatem aby Historie mogły stać się prawdziwie Dzikimi, cały obiekt oddajemy Wam na wyłączność - dar i przekleństwo - co zrobić z tą wolnością? Co dzieje się w Młyniku, zostaje w Młyniku. Proponujemy dwie opcje:

sezon wysoki

Od maja do końca września, Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester.

sezon niski

od stycznia do końca kwietnia, wyłączając Sylwester i Święta Wielkanocne oraz od października do końca grudnia, wyłączając Święta Bożego Narodzenia

W ramach pobytu u nas nie musisz się o nic martwić. Czyste powietrze rozwieje miejskie niepokoje, jezioro ukoi skołatane nerwy, cisza wypełni serca, a mazurski las wyżywi. A jeśli natura nie wszystko z listy ogarnie, to zadbamy o to my.

EWA MICHALSKA CHEF NA POKŁADZIE – pełne wyżywienie – 250 zł / os. / dobę

Oferta może być rozszerzona o dodatkowe atrakcje,  które pozwolą Wam poznać i rozkochać się w regionie, w jego kulinarnym wymiarze, np.:

  • Młynikowy Spacer – zbieranie ziół i innych jadalnych owoców lasu, z którymi możemy wspólnie poeksperymentować potem w kuchni;
  • Warsztaty Kulinarne, w czasie których Ewa Michalska podzieli się wiedzą magiczną;
  • Kolacja Degustacyjna Dzikich Historii – nasze flagowe wydarzenie wieńczące Wasz pobyt – uwaga, poleją się łzy.

W cenie pobytu dostępne: pościel, ręczniki, szlafroki, kapcie jednorazowe, suszarki do włosów. Nasze domy pomieszczą komfortowo 10 osób. Jeżeli chcecie przyjechać nieco większą grupą – dajcie znać, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Was ugościć.